Ersin Atar'a 4. görev ! Şehitkamil'in büyükşehir koordinatörü oldu

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ersin Atar'a 4. görev ! Şehitkamil'in büyükşehir koordinatörü oldu
Abone ol
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Encümen Üyesi, Gaziantep Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve  Şehitkamil Belediye Meclis Üyesi gibi 3 görevi olan Ersin Atar, Şehitkamil Belediyesinin Büyükşehir İlişkilerinden Sorumlu Koordinatör olarak atandı. 

Atar, Şehitkamil ve Büyükşehir Belediyeleri arasındaki ilişkilerin güçlendirilmesinde ve koordinasyonun sağlanmasında kritik bir rol üstlenecek.

Yeni görevle birlikte Ersin Atar; Şehitkamil Belediyesinin, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile ilişkilerini yürütecek ve bu ilişkilerin etkin bir şekilde yönetilmesinden sorumlu olacak. 

Şehitkamil Belediye Başkanı Umut Yılmaz; Ersin Atar’ın; koordinasyon sağlamak, bilgilendirme yapmak, çalışmaların takibi, imar konuları, iletişimin güçlendirilmesi, temsiliyetin artırılması, gündem maddeleri, rapor ve destek, görüşme ve tanışma organizasyonu, bilgilendirme, çalışma ve destek konularında gibi konularda önemli çalışmalar yürüteceğini söyledi. 

Başkan Yılmaz, Ersin Atar'ın yeni görevinin, Şehitkamil Belediyesi ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi arasındaki iş birliğini daha da güçlendireceğini ve belediyelerin ortak projelerinin daha etkin bir şekilde yürütülmesine katkı sağlayacağını ifade ederek Atar’a yeni görevinde başarı diledi.


Ersin Atar, Şehitkamil Belediyesi ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile olan ilişkileri güçlendirmek ve koordinasyonu sağlamak amacıyla çeşitli çalışmalar yürütecek. Atar, Şehitkamil Belediye Başkanı’na, Büyükşehir Belediyesi’nde Şehitkamil ile ilgili gelişen konular, meclis gündemleri ve encümen gündemleri hakkında düzenli bilgi verecek. Ayrıca, Başkan’ın belirttiği projelerin Büyükşehir bünyesinde takibini sağlayacak ve imar konularında bilgilendirmeler yapacak. 

Şehitkamil Belediyesi ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin ilgili bürokratları arasında iletişimi güçlendirmek ve işlemlerin hızlandırılmasını sağlamak amacıyla çalışacak Atar, Şehitkamil Belediye Başkanı’nın, Gaziantep Büyükşehir nezdinde temsiliyetini arttırmak için de gerekli çalışmaları yürütecek. 

Ersin Atar, gündem maddelerinin Büyükşehir Belediye Meclisi veya encümenine getirilmesi için de adımlar atacak. Büyükşehir meclis üyelerinin Şehitkamil Belediye Başkanı ile tanışmaları ve görüşmelerini organize edecek olan Atar, Gaziantep’teki diğer ilçelerle yapılabilecek işbirlikleri konusunda da raporlar sunacak.

Kaynak:Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Sol gözünde görme kaybı oluşan hasta Hatem'de sağlığına kavuştuÖnceki Haber

Sol gözünde görme kaybı oluşan hasta Hat...

Gaziantep'te orman yangınıSonraki Haber

Gaziantep'te orman yangını

Yorum Yazın

Meteorolojiden 'sıcak hava' uyarısı! Gaziantep kavrulacak...
Gaziantep'te 100 milyonluk vurgun
Duayen Gazeteci kalbine yenik düştü
Gaziantep'te 15 yaşındaki çocuk elini kıyma makinesine kaptırdı
Kacper Kozlowski, Gaziantep FK'da
Çeşitli suçlardan aranan 13 firariyi jandarma yakaladı
Depremzedeler karara tepkili 
CHP Gaziantep İl Başkanlığı'ndan Eğitim Maratonu Sonrası Açıklama
Artık sağlık il müdürleri daha hızlı ekibini kuracak
Tahmazoğlu, beton santralleri için düğmeye bastı
Kaya, Esti, Gürledi!
Gaziantepspor artık sahada olacak!
Erkunt Traktör'den Dev Kampanya!
Gaziantep Menengiç Kahvesi’nin AB coğrafi işareti alması için son adım
Kent lokantaları, halkın gözde mekânı oldu
CHP’li Meriç: Sığınmacılara ne kadar sağlık hizmeti veriliyor, bize açıklayın!
Büyükşehir, gıda israfının önüne geçmek için yeni bir eseri okuyucuyla buluşturdu
Başkan Yılmaz, Gençleri Ata’sıyla Buluşturacak
Gaziantep Üniversitesinin Yayın Başarısı
TFF seçiminde Gaziantep FK’nın desteği Büyükekşi’ye yetmedi