Başkasının Telefonuna Sızmak Ne Demektir ve Nasıl Yapılır?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkasının Telefonuna Sızmak Ne Demektir ve Nasıl Yapılır?
Abone ol
Birinin telefonuna sızma gerekçeleri birbirinden farklı olabilir. Belki aldatıldığını düşünen, hisseden bir eşsiniz belki ergen çocuğunu takip etmek isteyen bir ebeveyn. Nedeniniz ne olursa olsun başka birinin telefonunda neler yaptığını görmek isteyebilirsiniz.

Bu konuyu sizler için detaylı inceledik. Gelin başka birinin telefonuna neden sızmak isteyebiliriz ve bunu nasıl yapabiliriz bakalım.

 1. Bunu yapmanın nedenleri

Başkasının telefonuna girmek için çeşitli nedenlere sahip olabilirsiniz ve casus kamera programı kullanın. Bunlardan birkaçını şöyle sıralayabiliriz.

 • Sadakatsizlik

Eşiniz veya sevgiliniz tarafından aldatıldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Eşinizin son zamanlardaki hal ve tavırları sizi doğrular yönde mi? O zaman aldatıldığınızı kanıtlamak için telefonuna gizlice bakmak veya neler yaptığını görmek istemeniz çok doğal.

 • Aile içi güvenlik gerekçeleri

Belki eşinizin veya diğer aile bireylerinizin güvenliğinden endişeleniyorsunuz ve bu nedenle telefonlarını takip edebilmeyi istiyorsunuz. Örneğin ergen çocukları olan yetişkinler, gerek online zorbalıktan gerekse internet sapıklarından çocuklarını korumak isteyebilirler. Çocuğunuz telefonda olan biten her şeyi size anlatmıyor olabilir. Bu durumda en iyisi telefonlarına sızmak olabilir.

 • İş yeri güvenliği

Kimi çalışanlarınız size hiç güven vermiyor mu? Çok önemli bir ihaleye girdiniz ama diğer şirket sizin teklif edeceğiniz rakamı önceden biliyor muydu? Çalışanlarınıza güvenemediğiniz noktalarda başka telefona sızma yöntemiyle iş yerinizdeki köstebeğin kim olduğunu bulabilirsiniz.

 • mSpy nedir?

mSpy size yukarıdaki nedenlerle veya başka nedenlerden dolayı, başka telefonlarda olup biteni öğrenme imkanı veren, piyasadaki en iyi casus uygulamadır. Telefonuna sızmak istediğiniz kişinin telefonuna mSpy yüklediğiniz zaman, kendini hiç belli etmeden çalışır. Size de kendi cihazınızda başkasının telefonunda olan biteni öğrenebilirsiniz.

mSpy avantajları şunlardır:

 • Kişi telefonunda bir casus uygulama olduğunu anlamaz.
 • Bir seferlik telefona fiziksel erişim dışında, başkasının telefonuna gizlice bakmanız gerekmez.
 • Herhangi bir konumda (aynı evde olmasanız bile) başkasının telefonuna sızmak mümkündür.
 • Tüm arama ve çağrı geçmişlerini görebilirsiniz.
 • Telefondaki tüm uygulamalar ve içeriklerini görebilirsiniz.
 • Gelen mesajları, e-postaları görüntüleyebilirsiniz.
 • Konum bilgilerine anlık erişebilirsiniz veya önceki konum bilgilerini de alabilirsiniz.

mSpy avantajları bunlarla da bitmez. Siz de bir gün birinin telefonuna sızmak isterseniz, mSpy ilk seçeneğiniz olabilir.

 1. Birinin telefonunu takip etmenin diğer yolları

Başkasının telefonunu takip etmenin farklı yolları da bulunur. Casus yazılım uygulamaları kullanmadan da başkasının telefonundaki kimi bilgilere erişebilmeniz mümkün olabilir. Bunlar için kimi gereksinimler bulunsa da, kişinin ekran kodu veya bilgisayar şifrelerini biliyorsanız işiniz daha da kolaylaşabilir.

İşte birinin telefonunu takip edebilmek için kullanılabilecek diğer yöntemler:

 • iCloud veya Android yedekleme

Takip etmek istediğiniz kişinin telefonunun iOS veya Android işletim sistemine sahip olmasıyla, biraz farklı yollardan da olsa, kişinin telefonuna sızma yöntemlerinden biri telefon yedekleme dosyalarıdır.

Genel olarak, kişi telefonunu çalınma, kaybolma vs gibi nedenlerle gerek bir bulut sistemine, gerekse bir bilgisayara yedeklediyse, siz bu telefon verilerine ulaşabilirsiniz demektir.

 • iPhone telefonlar için bilgisayardan başkasının telefonuna girmek

Takip etmek istediğiniz kişinin telefonu iOS yani bir iPhone ise, Apple Kimliğini biliyorsanız işiniz çok kolaylaşır. Iphone yedeklemeleri iCloud denilen bir bulut üzerinde toplanır ve eğer kişi anlık senkranizasyona izin veriyorsa, kişinin iPhone’unu anlık takip etme şansınız bulunur. Apple Kimlik veya iCloud giriş bilgilerini kullanarak bir tarayıcı üzerinden iCloud’a erişebilir ve kişiyi takip edebilirsiniz.

 • Android telefonlar için bilgisayardan başkasının telefonuna girmek

Eğer Android bir telefon kullanan birinin telefonuna sızmak istiyorsanız, iPhone telefonlardan biraz daha farklı olabilir. iOS gibi bir bulut sistemi kullanmaz Android. Fakat Android telefonlar da Google Drive veya bir bilgisayara yedeklenebilir. Veya bir hard diskte de telefonun yedeklenmiş dosyası bulunabilir. Eğer kişinin telefon yedeklemelerini nereye yaptığını biliyor veya tahmin ediyorsanız, telefon verilerini görüntüleyebilirsiniz.

 • WhatsApp masaüstü kurma

Bir başka yöntem olarak da WhatsApp masaüstü uygulamasını kullanmak olabilir. Telefonuna özellikle de WhatsApp’ına sızmak istediğiniz kişinin bilgisayarına erişiminiz varsa işiniz kolay. Eğer kişi bilgisayarına WhatsApp masaüstü uygulamasını yüklemişse, siz de WhatsApp mesajlarını bilgisayarından takip edebilirsiniz.

 1. Sonuç

Başkasının telefonuna girmek ücretsiz yöntemleri ve casus uygulama avantajlarını sizlerle paylaştık. Yukarıdaki yöntemleri kullanarak siz de dilediğiniz kişinin telefonuna sızabilirsiniz.

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Skolyoz Hastası Çocuğun Sırtındaki Eğrilikler Ameliyatla DüzeltildiÖnceki Haber

Skolyoz Hastası Çocuğun Sırtındaki Eğril...

Cilt Bakımı Hakkında Bilmeniz Gereken Her ŞeySonraki Haber

Cilt Bakımı Hakkında Bilmeniz Gereken He...

Yorum Yazın

Meteorolojiden 'sıcak hava' uyarısı! Gaziantep kavrulacak...
Gaziantep'te 100 milyonluk vurgun
Duayen Gazeteci kalbine yenik düştü
Gaziantep'te 15 yaşındaki çocuk elini kıyma makinesine kaptırdı
Kacper Kozlowski, Gaziantep FK'da
Çeşitli suçlardan aranan 13 firariyi jandarma yakaladı
Depremzedeler karara tepkili 
CHP Gaziantep İl Başkanlığı'ndan Eğitim Maratonu Sonrası Açıklama
Artık sağlık il müdürleri daha hızlı ekibini kuracak
Tahmazoğlu, beton santralleri için düğmeye bastı
Kaya, Esti, Gürledi!
Gaziantepspor artık sahada olacak!
Erkunt Traktör'den Dev Kampanya!
Gaziantep Menengiç Kahvesi’nin AB coğrafi işareti alması için son adım
Kent lokantaları, halkın gözde mekânı oldu
CHP’li Meriç: Sığınmacılara ne kadar sağlık hizmeti veriliyor, bize açıklayın!
Büyükşehir, gıda israfının önüne geçmek için yeni bir eseri okuyucuyla buluşturdu
Başkan Yılmaz, Gençleri Ata’sıyla Buluşturacak
Gaziantep Üniversitesinin Yayın Başarısı
TFF seçiminde Gaziantep FK’nın desteği Büyükekşi’ye yetmedi