MEMOHABERİ TAKİP ET
Bugun...
11-10-2017 15:57 Kategori: SİYASET

MHP, Balıklı'ya stand açtı

MHP, Balıklı'ya stand açtı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"​MHP Şehitkamil İ,lçe teşkilatı tarafından Balıklı Parkı'na kurulan stand vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü."

MHP Şehitkamil İ,lçe teşkilatı tarafından Balıklı Parkı'na kurulan stand vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.

MHP Şehitkamil İlçe Başkanı Aziz Yücel,  Gaziantepliler Balıklı’da kurmuş olduğumuz standımıza yoğun ilgi gösterdi. Üye olmak isteyen vatandaşlarımızı bu standa üye yaptık. Milliyetçi Hareket Partisi üyesi olmak her zaman ayrıcalıklı olmuştur. Bugün geldiğimiz noktada üye sayımızda gözle görülür bir artış var. Biz zor durumda olan vatandaşlarımıza iş aş deyip gidin paretiye üye olun demiyoruz. Vatandaşlarımızı zorla üye yapmıyoruz. Bizim davamız gönüllülük esasına dayanır. Mecburiyet esasına veya çıkar esasına dayanmaz. Bazıları üye sayısını abartılı bir şekilde dillendiriyor. Sorun bakalım gönüllü mü yoksa zorunlu mu?  Önümüzde yerel seçimlerin startını da burada vermiş olduk.Standımıza gelen vatandaşlarımıza Milliyetçi Hareket Partisi’nin ilkelerini anlatıyoruz. Bizlere gönül vermiş dava arkadaşlarımızın mücadelesinde ki yatan Vatan aşkı,bayrak aşkı,millet aşkını anlatıyoruz.” Dedi.

MHP Şehitkamil İlçe Başkanı Aziz Yücel ve yöneticileri sırayla stantta nöbet tutarak vatandaşların sorunlarını dinliyor ve not alıyor. Üye olmak isteyen vatandaşlar da bu standa partiye üye olabiliyor.

Başkan Yücel, Balıklı Park’ında kurulan standın son gün olduğunu belirterek bir ay sonra Kırkayak Parkı’nda yeniden stand kurarak vatandaşlarla kucaklaşacaklarını belirtti.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

AKORT GAYRİMENKUL

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU