MEMOHABERİ TAKİP ET

memo

Bugun...

NCR Hospital 8 Mart

15-07-2017 15:36 Kategori: GÜNDEM

Tolga Batallı'dan adaylık için yeni açıklama

Tolga Batallı'dan adaylık için yeni açıklama
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Devlet eski Bakanlarından DYP Gaziantep Milletvekili Mehmet Batallı'nın oğlu Artemis Halı Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Batallı, Gaziantepspor Başkanlığı'na aday olacağını açıkladı."

Devlet eski Bakanlarından DYP Gaziantep Milletvekili Mehmet Batallı'nın oğlu Artemis Halı Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Batallı, Gaziantepspor Başkanlığı'na aday olacağı haberlerle ilgili olarak açıklamada bulundu.

Tolga Batallı, 30 Temmuz'da yapılacak olağanüstü kongrede kulüp başkanlığına adaylığı konusunda çıkan haberlerle ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Şu anda kesin olarak aday olmaya karar vermiş değilim. Tabii ki böyle bir görev benim için düşünülürse bir Gaziantepli olarak elimden geleni yaparım. Gaziantepspor Gazi şehrimizin takımı. 1969 yılından beri futbol konusunda ellerinden geleni yapıyorlar, Süper Lig’de şehrimizi başarıyla temsil ediyorlar. Gaziantepspor hepimizin takımı bu takıma sahip çıkmalıyız diye düşünüyorum. Doğru bir yönetici kadrosu ile adaylık konusunda düşünebilirim ancak şuan mali konusu ne durumda araştırıyorum. Bu aynı zamanda bir ekip işi elimizi taşın altına koymamız gerekiyor. Bir Gaziantepli olarak güç birliğinin şehrimizin geleceği için çok önemli olduğunu düşünüyorum" dedi.

 


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

AKORT GAYRİMENKUL

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU