MEMOHABERİ TAKİP ET

memo

Bugun...
09-08-2017 10:21 Kategori: GÜNDEM

“Gaziantepspor’da anlayış değişmedi”

“Gaziantepspor’da anlayış değişmedi”
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Ülkü Ocakları Gaziantep İl Başkanı M. Fuat Yozbatıran geçtiğimiz hafta sonu olaylı bir şekilde ertelenen Gaziantepspor olağanüstü kongresini ve yaşanan süreci değerlendirdi."

Ülkü Ocakları Gaziantep İl Başkanı M. Fuat Yozbatıran geçtiğimiz hafta sonu olaylı bir şekilde ertelenen Gaziantepspor olağanüstü kongresini ve yaşanan süreci değerlendirdi.

 “KÖR ZİHNİYETLER BU HALE GETİRDİ”

Gaziantepspor’un şu anki durumunun marka şehir Gaziantep’e yakışmadığının altını çizen Yozbatıran bir döneme damgasını vuran şampiyonluklara imza atan, Avrupa takımlarını dize getiren Gaziantepspor’u kör zihniyetlerin bu hale getirdiğini söyledi. Yozbatıran, geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen olağanüstü kongrede yaşanan olaylar ve tehditlerin Gazianteplilere yakışmadığına dikkat çekerek, “Göz göre göre Gaziantepspor’umuzu küme düşürdüler. Yıllardır kör zihniyetle yönetilen Gaziantepspor’un bugün düştüğü bu durum karşısında sessiz kalmak artık imkansız hale geldi. Bu nedenle bugüne kadar yönetim anlayışı nedeniyle birden fazla olumsuzluklar yaşayan kulübe yeni seçilen başkan ve yönetimde geçmiş yönetimden farklı değildir” şeklinde konuştu.

“TAKIMIMMIZA DESTEK OLMALIYIZ”

Gaziantepspor’un yaşadığı süreç itibariyle kentin tüm dinamiklerinin harekete geçmesi gerektiğine dikkat çeken Ülkü Ocakları Gaziantep İl Başkanı M. Fuat Yozbatıran, “Gazianteplilerin birliktelik sağlayarak Gaziantepspor’un üzerine esen soğuk rüzgarı dağıtmaları gerekiyor. Bu nedenle kentte görev yapan tüm sivil toplum kuruluşları el ele vererek takımımıza destek olmalıyız” diye konuştu.

 

 Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

AKORT GAYRİMENKUL

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU