MEMOHABERİ TAKİP ET

memo

Bugun...
17-07-2017 12:25 Kategori: GENEL

Ünlü Baklavacıları buluşturan düğün! 1500 kişi katıldı.

Ünlü Baklavacıları buluşturan düğün! 1500 kişi katıldı.
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"İstanbul’da 30 yıldan beri baklava imalat sektörüne yön veren Polatoğlu Baklavaları'nın sahibi Bayram ve Zeynep polat çiftinin biricik oğlu Can’ın düğününde Ünlü baklavacılar buluştular."

İstanbul’da 30 yıldan beri baklava imalat  sektörüne yön veren Polatoğlu Baklavaları'nın sahibi Bayram ve Zeynep polat  çiftinin biricik oğlu Can’ın düğününde  Ünlü baklavacılar buluştular.

Anadolu yakasında Bervaze Restorant ortadağ sosyal tesislerinde yapılan muhteşem düğün merasimine 1500 davetli katıldı. Gaziantep’li Ahmet ve Ayşe Öğüt çiftinin  güzel kızı Nilgün ile damat Can Polat’ın düğün merasiminde Gazantep’li Türk Halk müziği Sanatcısı Mustafa Açıkses söylediği bir birinden güzel şarkılarla adeta çoşturdu. Açıkses’in yeni çıkan kiliplerinden söylediği şarkılarda beğeni topladı.

 

DÜĞÜN ŞÖLENE DÖNÜŞTÜ

Polatoğlu baklava yönetim kurulu üyesi Bayram Polat’ın oğlu Can’ın düğün merasiminde davetlilere özel olarak hazırlanan baklava ve börek ikram edildi. Ünlü baklavacının düğününe Türkiye’nin dört bir yanından gelen baklavacıları da katılarak yalnız bırakmadılar.

ÜNLÜ BAKLAVA İMALATCILARI YALNIZ BIRAKMADILAR

Merkezi İstanbul’da bulunan ADAKLIDER yönetim kurulu başkanı ve Aztekin Baklavaları yönetim kurulu üyesi Erhan Aztekin,Yolgösteren Baklavaları sahibi Ahmet Yolgösteren, İstanbul’da çavuş usta baklava ve ekler dünyasının yönetim kurulu Başkanı Cuma Yıldırım, Polatoğlu, Baklavalarının yönetim kurulu üyesi Müslüm Polat, Gaziantep Çelebioğlu baklavaları yönetim kurulu başkanı Mehmet Çiftçi, Fıstıkçı Basri firmasının yönetim kurulu başkanı Basri Altın, Yıldırım Gıda yönetim kurulu üyesi Ömer Deniz, Gazihan Baklavaları yönetim kurulu üyeleri, Eyyüp Deniz, Hasan Ali Deniz, Bursa’dan Gülümoğlu Baklava’nın Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Kaya, Ankara’dan Özdemir Baklavaları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özdemir ve Gaziantep’ten ve diğer illerden gelen çok sayıda davetli katıldı. Yakışıklı damat can’ın düğün merasimine katılarak hasret giderip, Gaziantep’li Türk Halk Müziği sanatcısı Mustafa Açıksesin sahne almasıyla gönüllerince eğlenip yorgunluklarını attılar.

 Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

AKORT GAYRİMENKUL

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU