MEMOHABERİ TAKİP ET

memo

Bugun...

NCR Hospital 8 Mart

18-05-2017 15:57 Kategori: GENEL

Çeliktürk'ten Gençlik ve Spor Bayramı mesajı

Çeliktürk'ten Gençlik ve Spor Bayramı mesajı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep İnşaat Mühendisleri Odası başkanı Gökhan Çeliktürk 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor bayrımı dolayısıyla yayınladığı mesajında “ Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Kurtuluş Savaşı kahramanlarını ve tüm şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramınızı kutluyorum” dedi "

Gaziantep İnşaat Mühendisleri Odası başkanı Gökhan Çeliktürk 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor bayrımı dolayısıyla yayınladığı mesajında “ Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Kurtuluş Savaşı kahramanlarını ve tüm şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramınızı kutluyorum” dedi

Gökhan Çeliktürk yayınladığı mesajında şöyle dedi “ 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı milletçe, genci ve yaşlısıyla birlik ve dayanışma içinde gururla kutlamanın mutluluğu içindeyiz. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Kurtuluş Savaşı kahramanlarını ve tüm şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramınızı kutluyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkışı millet olarak varlığımızı güçlendiren, umutlarımız canlandıran, kaderimizi değiştiren, yolumuzu aydınlatan tarihi bir adımdır. Samsun’da alevlenen özgürlük ateşi Anadolu'nun dört bir tarafına umut ışığı olmuştur. Türk Milletinin yokluklar ve imkansızlıklar içerisinde, tükenmeyen gücünü, kudretini tüm dünyaya ispatladığı, gür sesi ile yankılar uyandırdığı önemli bir gündür. Bu yönüyle 19 Mayıs, bağımsızlığımız adına bir dönüm noktası olmuş, Kurtuluş Savaşı, Cumhuriyet’in ilanı ile Türkiye Cumhuriyetinin tarih sahnesinde güçlü bir biçimde yerini almasının yolunu açmıştır. 19 Mayıs 1919’da tutuşturulan meşale, Türk milletinin muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarma mücadelemizde yolumuzu aydınlatmaya devam edecektir. 19 Mayıs’ın, Gençlik ve Spor Bayramı olarak ilan edilmesi, gençlerimize duyulan güvenin bir göstergesidir. Bu duygu ve düşüncelerle tüm şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramınızı kutluyorum”

 
 
 


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

AKORT GAYRİMENKUL

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU