MEMOHABERİ TAKİP ET

memo

Bugun...

NCR Hospital 8 Mart

12-07-2017 11:07 Kategori: EKONOMİ

GAİB’den önemli seminer

GAİB’den önemli seminer
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB), 1 Temmuz’da hayata geçen ihracatta e-fatura uygulaması hakkında detaylı bilgi vermek amacıyla seminer düzenliyor. "

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB), 1 Temmuz’da hayata geçen ihracatta e-fatura uygulaması hakkında detaylı bilgi vermek amacıyla seminer düzenliyor.

GAİB Koordinatör Başkanı Abdülkadir Çıkmaz, 1 Temmuz 2017 tarihinde başlayan ihracatta e-fatura uygulamasının ihracat süreçlerinde önemli değişiklikleri de beraberinde getirdiği belirtti.

Çıkmaz, e-fatura uygulamasında gümrük ve maliye sürecindeki değişikliklerle dikkat edilmesi gereken hususlara ilişkin firmaların bilgilendirilmesi ve sorularının yerinde yanıtlanmasını amacıyla seminer düzenleyeceklerini söyledi.

Seminerin Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) koordinasyonunda ve GAİB organizasyonda gerçekleştirileceğini ifade eden Çıkmaz, şunları kaydetti:

“Gelir İdaresi Başkanlığı ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığı yetkililerinin katılımlarıyla 14 Temmuz 2017 Cuma günü saat 14:30’da GAİB’in Gaziantep’teki hizmet binasında gerçekleştirilecek ‘İhracatta E-Fatura Uygulamasına İlişkin Bilgilendirme Semineri”ne katılım ücretsiz sağlanacaktır. 
Katılım başvurularının ‘www.gaib.org.tr/forms/BilgilendirmeSeminer/basvuru.htm’ linkinde yer alan başvuru formu doldurularak yapılması gerekmektedir. Katılım teyitlerinin en geç 13 Temmuz 2017 Perşembe günü mesai saati bitimine kadar GAİB Genel Sekreterliği’ne bildirilmesi gerekmektedir.”Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EKONOMİ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU