MEMOHABERİ TAKİP ET

memo

Bugun...
15-04-2017 17:35 Kategori: ASAYİŞ

Hakkari Yüksekova'daki Şehit ateşi Gaziantep'e düştü

Hakkari Yüksekova'daki Şehit ateşi Gaziantep'e düştü
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Hakkari’nin Yüksekova ilçesi İki Yakalar bölgesindeki operasyon sırasında uçurumdan düşen bir binbaşı ve bir uzman çavuş şehit olurken 2 uzman erbaş yaralandı. Şehit uzman çavuş Barış Döver'in Gaziantep'teki baba ocağına ateş düştü."

Hakkari’nin Yüksekova ilçesi İki Yakalar bölgesindeki operasyon sırasında uçurumdan düşen bir binbaşı ve bir uzman çavuş şehit olurken 2 uzman erbaş yaralandı. Yaralı askerlerin Yüksekova Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındığı öğrenildi. Aynı bölgede geniş çaplı operasyonlar hızla devam ediyor. Olayın ayrıntıları ve yaralı askerlerin son durumuyla ilgili Genelkurmay Başkanlığı'ndan açıklama bekleniyor.

Yüksekova İlçe merkezine yaklaşık 40 kilometre uzaklıkta bulunan Dağlıca bölgesindeki İkiyaka Dağları’nın 3 bin 750 rakımında sarp ve yer yer karlı bölgesinde, güvenlik güçleri bu sabah arama tarama faaliyetine çıktı. Güvenlik güçleri operasyonu sürdürürken, yaya olarak ilerleyen bir grup asker uçuruma yuvarlandı. İlk bilgilere göre kazada, uçuruma yuvarlanan Binbaşı Kürşat Selim Şenol ile Gaziantepli uzman çavuş Barış Döver şehit oldu, 2 uzman çavuş ise yaralandı.

Yaralı uzman çavuşlar Yüksekova Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı.Editör: Haber merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU